Tréningový plán na mieru vytvoríme online

Ak ste niekde čítali alebo počuli, že tréningový plán na mieru nie je vhodné vytvoriť online, presvedčíme vás o opaku. Najlepším dôkazom našich slov sú rady spokojných zákazníkov, ktorí si vďaka takémuto tréningovému plánu na mieru konečne splnili svoje sny. 

Tréningový plán na mieru vytvorený online rozhodne v ničom nepodlieza nastavenú latku a je plnohodnotný s plánom cvičenia šitým na mieru pri osobnom kontakte. Dôvod je prozaický. Máme dlhoročné praktické skúsenosti, ktoré idú ruka v ruke s teóriou, alebo presnejšie povedané, s najnovšími metódami a informáciami týkajúcimi sa cvičenia. Môžete si tak byť istí, že do vášho silového alebo objemového tréningu vytvoreného na mieru budú zakomponované všetky moderné poznatky. To, samozrejme, nie je všetko.

Tréningový plán na mieru vytvoríme online

Držiteľ viacerých prestížnych ocenení a titulov Anton Pavlák je síce výborným garantom poctivo vytvoreného online plánu na cvičenie, no bez dôkladného spoznania vašej osobnosti by reči o tréningovom pláne na mieru neboli celkom pravdivé. Ak by sme sa chceli vyjadriť presnejšie, tréningový plán online by nebol celkom na mieru, keby sme dôkladne nespoznali vaše ciele, požiadavky a fyzické danosti, ako aj osobnostné predpoklady.

Tréningový plán online bude plne prispôsobený vašej individualite

Sme si plne vedomí toho, že každý z nás je jedinečný a preto v tréningovom pláne zohľadníme váš vek, hmotnosť, výšku, fyzické dispozície i to, koľko dní do týždňa môžete venovať cvičeniu doma alebo v posilňovni. Aby však neostalo iba pri slovách, pozrime sa spoločne, čo bude individuálne zostavený tréningový plán obsahovať:

  • Plán na cvičenie zohľadní vaše špecifické požiadavky a rozdelí svalové skupiny do tréningových dní, takže sa precvičia všetky svaly.
  • Súčasťou plánu sú, samozrejme, vybrané cviky a inštruktáž k ich vykonávaniu.
  • S tréningovým plánom nemusíte riešiť frekvenciu ani intenzitu cvičenia, plán bude obsahovať počet sérií opakovaní pre jednotlivé cviky.
  • Tréningový plán online určí optimálny pomer medzi tréningovými dňami a regeneráciou.

Pre koho je tréningový plán vhodný?

Tréningový plán na mieru vytvoríme online

Tréningový plán online je výborným riešením pre začiatočníkov, ktorí sa zatiaľ neorientujú v problematike, ale plán na cvičenie je správnou odpoveďou aj pre pokročilejších bodybuilderov, ktorí pri budovaní svalovej hmoty stagnujú a nevedia, ako pokračovať ďalej. Tréningový plán online však bez povšimnutia nenechajte ani vtedy, keď hľadáte spôsob ako efektívne schudnúť, či pribrať. Siahnuť po ňom sa však oplatí aj vtedy, keď sa iba chcete cítiť fit a vo forme.

Ako si objednať tréningový plán na mieru?

Objednanie si tréningového plánu je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť meno, e-mail a jedným kliknutím potvrdiť záujem. Po odkliknutí „Mám záujem“ vám príde správa na vašu e-mailovú adresu. Pozorne si ju prečítajte a postupujte podľa informácií uvedených v správe. V prípade akýchkoľvek nejasností nás obratom kontaktujte. Využiť môžete kontaktný formulár alebo nám zavolajte.

UniqueFit radí: Ak to k nám nemáte ďaleko, navštíviť nás môžete aj v našej predajni.  

Dva tipy na záver

Pokiaľ patríte k začiatočníkom a nemáte dostatok skúseností s cvičením, bude vhodné, ak si dohodnete niekoľko tréningov pod vedením osobného trénera. Naučíte sa správnu techniku cvikov, ktorá je podmienkou efektivity tréningového plánu a zároveň si môžete byť istí, že osobný tréner nebude šetriť radami. Ak to teda s cvičením, respektíve s tréningovým plánom myslíte vážne, neváhajte a objednajte si tréning pod dohľadom skúseného osobného trénera ešte dnes.

Pre vyššiu efektivitu budovania svalstva alebo hoci aj pre úpravu telesnej hmotnosti smerom nahor či nadol, vám chceme dať do pozornosti stravovací plánvýživové doplnky.

Lucia

Lucia

New Letter

Kategórie článkov

CLOSE

Kategórie produktov

Add to cart