O nás

Čo je to

Uniquefit.sk

Uniquefit.sk nie je len obchod s výživovými doplnkami a fitness oblečením – sme oveľa viac,  sme komunita.

Chceme do tejto komunity zahrnúť všetkých tých, ktorým šport zmenil život k lepšiemu. Ak sa chceš k nám pridať,napíš nám svoj príbeh a podeľ sa s ostatnými.

Našou prácou je zlepšovať životy. Ak potrebuješ s niečim pomôcť, kontaktuj nás. Sme ľudia ktorí žiju fitness životom každý deň, a pomáhať ľuďom ktorí sú “iní” je to, čo nás napĺňa. Ak by si sa chcel pridať do nášho tímu, napíš nám a možno zahájime s tebou spoluprácu, na našom projekte.

Šport ako taký, je výborný pomocník v našich životoch. Každému koho v živote stretne neštastie alebo niečo čo ho položí na kolená, odporúčam vyskúšať pohyb. Či už to bude beh, plávanie, crossfit, vzpieranie, fitness alebo čokoľvek iné. Zistite čo máte radi a spoznáte ľudí ktorí majú radi to isté čo vy a to vám pomôže.

Úspech neprichádza zadarmo v žiadnej oblasti života. Vrátane tej športovej. Za úspechom treba vidieť veľa driny, odriekania, trpezlivosti a osobnej disciplíny pri dodržiavaní životosprávy i tréningových dávok. Vieme o čom hovoríme, pretože sme si takouto cestou sami prešli. Poznáme však aj druhú, tú príjemnejšiu tvár trpezlivého a vytrvalého cvičenia, ktorá má podobu úspechov Antona Pavláka.  

Za všetky môžeme spomenúť najmä vynikajúce 2. miesto na Majstrovstvách SR 2014 juniorov v kategórii klasická kulturistika open,  prestížne 7. miesto v pohárovej súťaži juniorov Mozolani Classic 2014 a 12. miesto na Majstrovstvách Európy 2014 v kategórii klasická kulturistika open.

Kvalitné služby na profesionálnej úrovni nie je možné poskytovať bez absolvovania odborných kurzov a školení. Profesionálny osobný tréner musí byť v súčasnosti nielen poradcom, či mentálnym koučom, ale aj pozorným psychológom. Záber je však ešte širší a komplexný tréner musí mať v malíčku problematiku výživy. Ak dokáže kvalifikovane zastúpiť služby výživového konzultanta a nutričného poradcu, tým lepšie. My vzdelávanie a kurzy nepodceňujeme.

Sme presvedčení, že pohyb je najbezpečnejšou cestou k zdraviu a k lepšej fyzickej kondícii. Veríme však aj tomu, že šport v akejkoľvek podobe môže byť tou povestnou „slepačou polievkou“ pre dušu, ktorá vám pomôže zvládnuť aj tie najzložitejšie životné situácie. Našu prácu preto berieme s plnou vážnosťou a ako poslanie. Chceme vás inšpirovať, sprevádzať a posúvať dopredu, možno aj po malých krôčikoch za splnením stanoveného cieľa. Nezáleží pritom o akých métach snívate. Či už plánujete stáť na súťažných pódiách alebo sa snažíte iba o zlepšenie fyzickej kondície a utuženie zdravia, chceme vám byť vždy k dispozícii, aby ste boli lepší a spokojnejší ako včera.  

CLOSE

Kategórie produktov

Cez Velkonočné sviatky 18.4-22.4.2019 je u nás DOPRAVA ZDARMA. Skryť

Add to cart