Fitness Vianoce: akým darčekom potešíte milovníka fitness?

Čo chvíľa tu máme Vianoce a treba pomaly ale isto pozháňať darčeky pre našich blízkych. Ak máte vo svojom okolí rovnako naladených ľudí, ktorí milujú fitness a zdravý životný štýl alebo chcú byť proste fit, poradíme vám, čím im tieto Vianoce zaručene urobíte radosť.

FITNESS DARČEK PRE ŽENU

Štýlové fitness rukavice v čierno-ružovej farbe ocení v posilke každá žena. Ochránia ruky pred poškodeniami, odreninami a pľuzgiermi, ktoré predsa žiadna žena nechce na svojich jemných rukách mať.

Okrem toho slúžia fitness rukavičky aj na odvádzanie potu, vďaka čomu sa tréningové náradie nebude šmýkať.

Ďalším dobrým tipom na fit darček pre ženu je určite niečo sladké, ale pritom zdravé.  Fantastické sú napríklad čokoládové proteínové nátierky, bezkalorický čokoládový sirup, lahodný proteínový puding a samozrejme zdravé proteínové palacinky.

Z týchto dobrôt môžete vytvoriť jeden veľký sladký fitness balíček 😉

A keďže ženy chcú vždy nejaké to kilečko ešte schudnúť, darovať im môžete aj kvalitný spaľovač tukov, s ktorým to pôjde ľahšie. Využiť ho môžu pri zhadzovaní sviatočných kíl alebo počas prípravy do plaviek 🙂

FITNESS DARČEK PRE MUŽA

Ak rozmýšľate, aký fitness darček by potešil muža, určite nič nepokazíte klasickým tričkom, v ktorom si môže v posilke zacvičiť – tých predsa nikdy nie je dosť.

Ďalej ho určite poteší kvalitná výbava, ktorá k posilňovaniu neodmysliteľne patrí. Stavte na srvátkový proteín v čokoládovej alebo vanilkovej príchuti vo veľkom balení 2270g. K novému proteínu poteší aj nový shaker na prípravu nápoja.

K tomu môžete drahému pribaliť aj  kvalitný kreatín, ktorý zlepšuje silu a podporuje rast svalov.

A aby to nevyzeralo, že ho len vyháňate makať, pridajte do balíčka aj niečo sladké za odmenu. Ideálne je balenie deviatich proteínových tyčiniek NUTREND EXCELENT BAR.

Tieto dvojvrstvové proteínové tyčinky majú fantastickú chuť, lákavé príchute, 24% obsah bielkovín a môže si ich so sebou ľahko zabaliť do práce, fitness centra alebo do auta na cesty. Za takúto vianočnú nádielku vás bude milovať 😉

ZDRAVÝ DARČEK PRE VŠETKÝCH

Zdravým darčekom môžete potešiť nielen fitness maniakov, ale aj rodinu či priateľov. Vybrať môžete napríklad kĺbovú výživu, Omega3 výživový doplnok, ktorý pomáha správnemu fungovaniu srdca, mozgu, kĺbov a svalov alebo chutné zdravé potraviny.

Napríklad kvalitný kokosový olej už nechýba v žiadnej zdravo žijúcej domácnosti a využitie sa určite nájde aj pre chutné arašidové alebo mandľové maslo.

Vhodná je tiež bezlepková proteínová kaša, z ktorej sa dajú pripraviť rýchle a hodnotné raňajky aj keď je ráno málo času. S čerstvým ovocím a nasekanými orieškami bude výborná.

Lívia Šuľová

Lívia Šuľová

New Letter

Kategórie článkov

CLOSE

Kategórie produktov

Add to cart