Ako schudnúť efektívne a kedy spaľovač tukov dokáže pomôcť pri chudnutí?

Chudnutie a spaľovače tukov sú večná téma, ktorá zaujíma stále viac a viac ľudí. Mnohí však investujú do drahých doplnkov bez toho, aby vedeli, ako vlastne fungujú. Tak sa stáva, že hoci ich poctivo užívajú, neuvedomujú si, že zároveň robia veci, ktoré bránia tomu, aby sa prejavili ich účinky. Pozrime sa spolu na to, ako konečne začať viditeľne chudnúť.

Ako schudnúť efektívne a kedy spaľovač tukov dokáže pomôcť pri chudnutí?

Ako funguje spaľovač tukov

Spaľovač tukov nie je zázrak, ktorý stačí pravidelne užívať a zaručí vám, že bez toho, aby ste čokoľvek robili, ručička na váhe pôjde dolu. Spaľovače tukov vám „len“ pomôžu efektívnejšie sa zamerať na tuk. Niektoré z kľúčových zložiek, používaných v spaľovačoch tukov, sú navrhnuté tak, aby stimulovali hormonálne reakcie v tele a začali rozkladať tuk, ktorý sa následne využije ako zdroj energie.

Mnohé spaľovače tukov, ako je napríklad Sport Definition Fat No More obsahujú kofeín, ktorý pomáha pri chudnutí zrýchľovaním metabolizmu. Pomáha tiež pri tvorbe energie na cvičenie a zvyšuje odbúravanie mastných kyselín, ktoré sa nachádzajú v tukovom tkanive (známe tiež ako brušný tuk). Akonáhle sa mastné kyseliny rozložia, vstúpia do krvného obehu a naše telo ich môže spáliť, aby vytvorili energiu.

Ak teda dôsledne dodržujete stravovanie vhodné pri redukčnej diéte, potom vám termogénny spaľovač tukov naozaj môže pomôcť s tým ostatným, ako je zvýšenie energie, tlmenie chuti do jedla, či dokonca zvýšenie metabolizmu a termogenéza. Vďaka nemu tak spálite viac kalórií počas celého dňa.

Čo robiť, aby spaľovač tukov naozaj fungoval

  • Dodržujte kalorický deficit

Na to, aby človek začal chudnúť, je potrebné, aby bol jeho kalorický výdaj vyšší ako príjem. To znamená, že obsah kalórií v potrave, ktorú prijíma, musí byť nižší, než energia, ktorú vydá. Preto je pri chudnutí nevyhnutné, aby ste sa zaujímali o to, koľko kalórií prijmete z potravín a aký je váš odhadovaný energetický výdaj. Našťastie, balené potraviny majú konkrétny číselný údaj o energetickej hodnote uvedený na obale, takže to máte o to jednoduchšie.

Ako schudnúť efektívne a kedy spaľovač tukov dokáže pomôcť pri chudnutí?

  • Obmedzte príjem jednoduchých cukrov

Samotný príjem jednoduchých cukrov nestojí za zvyšovaním váhy, problém spočíva skôr v množstve prijatých kalórií. Okrem toho, veľké množstvo cukru v potrave je zodpovedné za vznik a následný rozvoj mnohých civilizačných ochorení. Ak sa teda rozhodnete schudnúť, nehádžte si sami polená pod nohy a nezvyšujte si svoj kalorický príjem jednoduchými sacharidmi.

Pomôcť v boji s pokušením vám dokáže aj Innovative Diet Labs Hell Fire, ktorý reguluje chuť do jedla a dodáva dlhodobý príval energie.

  • Vylúčte energetické a sladené nápoje

Netreba azda ani pripomínať, že konzumácia sladených nápojov je tou najhoršou možnou voľbou v diéte. Pitím sladených limonád prijímate obrovské množstvo jednoduchých cukrov, no napriek tomu vás to vôbec nezasýti. Aby ste zahnali hlad, musíte sa aj tak najesť, čo znamená, že celkový počet prijatých kalórií veľmi rýchlo rastie.

„Energeťáky“ síce dokážu „nakopnúť“, pretože obsahujú kofeín, taurín a iné účinné látky, avšak disponujú tiež neuveriteľným množstvom cukrov, glukózovo – fruktózovým sirupom a mnohými ďalšími nezdravými zložkami.

  • Majte od spaľovača tukov reálne očakávania

Niektorí ľudia veria, že ak budú užívať spaľovač tukov, mal by byť schopný každý týždeň rozpustiť obrovské množstvo tuku. To sa však nikdy nestane! Hoci, samozrejme, existujú niektoré spôsoby, ako môžete pomôcť spaľovaču tukov robiť si svoju prácu.

  • Stanovte si dosiahnuteľné ciele

Aj keď je možné pomocou doplnkov zvýšiť rýchlosť odbúravania tukov, telesná hmotnosť nebude klesať o 5 kg týždenne jednoducho preto, že používate spaľovač tukov. Bohužiaľ. Zapamätajte si, že bezpečná miera odbúravania tukov je u zdravých jedincov týždenne 0,45 -1,35 kg.

Ako schudnúť efektívne a kedy spaľovač tukov dokáže pomôcť pri chudnutí?

Toto číslo môžete v zriedkavých prípadoch posunúť až na 1,80 kg týždenne, čo však nie je udržateľné. Navyše, pokiaľ schudnete príliš rýchlo, či už s pomocou spaľovača tukov alebo bez neho, môžete stratiť veľa svalovej hmoty. Ak teda nechcete vyzerať ako beztvarý vešiak na kabáty, mali by ste svoj plán na odstránenie tuku prehodnotiť.

  • Nastavte si dlhodobé ciele na chudnutie

Radšej z týždňa na týždeň a z mesiaca na mesiac, nie zo dňa na deň. Iste, o pár týždňov nemusíte vidieť žiadne výsledky, tie sa môžu objaviť až neskôr. Ale pomocou spaľovača tukov zostane strata tuku dlhodobo na dobrej ceste.

  • Striedajte spaľovače tukov

Dokonca ani ten najlepší termogénny spaľovač tukov typu FA XTREME THYROBURN nebude prinášať výsledky donekonečna. Mnoho ľudí používa termogénne látky, pretože môžu pomôcť dosiahnuť zníženie telesnej hmotnosti v kratšom časovom období či zvýšiť hladinu energie v posilňovni. Avšak ich chronické používanie môže zvýšiť toleranciu organizmu. Preto je potrebné spaľovače tukov striedať. Ľudia zvyčajne spaľujú tuky 4 až 6 týždňov, preto keď si na ne telo zvykne, nebudete vidieť rovnaké zvýšenie oxidácie tukov alebo zvýšenie metabolizmu ako predtým.

  • Začnite s nízkou dávkou

Spaľovače tukov sú navrhnuté špeciálne tak, aby poskytovali správne dávky rôznych prísad na podporu odbúravania tukov. To však neznamená, že čím viac ingrediencií budete brať, tým lepšie výsledky uvidíte. Najlepšie je začať s najnižšou dávkou uvedenou na obale a zostať pri tejto dávke najmenej dva týždne. Potom si sami môžete určiť, či chcete dávku zvýšiť. Ak produkt uvádza iba jednu veľkosť dávky, neprekračujte dané množstvo.

Lucia

Lucia

New Letter

Kategórie článkov

CLOSE

Kategórie produktov

Add to cart