5 tipov k lepšej postave bez tuku.

Každý už rozmýšľal ako sa čo najlepšie a najrýchlejšie zbaviť tej nežiadúcej vrstvy na bruchu,zadku či stehnách.Najlepší spôsob akým to môžete docieliť je zlepšiť svoje stravovanie a docieliť zvýšenie metabolizmu.Tak si teda povedzme pár tipov ako to dosiahnuť.

zena-pekna-postava-chudnutie-stihlost-nestandard2

5 tipov k lepšiemu spaľovaniu tuku:

1.Správne jesť

Je potrebné si uvedomiť že k tomu aby ste strácali množstvá tuku,potrebuje dostatočne a správne jesť.Cvičenie je skvelé pre odbúravanie telesného tuku,ale dochádzka pri ňom k mikro poškodeniam svalových vlákien.Preto by ste sa mali uistiť že prijmete dostatočné množstvo bielkovín,pre opravu a regeneráciu svalových poškodení.Mali by ste vyberať chudšie druhy ako je kuracie a morčacie,červené mäso (občas),ryby a morské plody.Môžte zaradiť do jedálnička aj sóju a strukoviny,čím dodáte telu aj množstvo potrebných vitamínov a vlákniny.

2.Odmeňte sa

Další skvelý spôsob ako sa zbaviť telesného tuku,je občas sa odmeniť.Dosahovanie požadovaných cieľov by mala byť zábava a nie trýznenie.Keď dosiahnete svoj cieľ či je to 2 kilá alebo 10,odmeňte sa niečím iným ako jedlom.Zájdite si na masáž,do sauny,na pedikúru,na film s priateľmi,proste na niečo čo vás poteší a podrží vás na vašej ceste.Zvoľte si dopredu svoju odmenu a nevzdávajte sa kým svoj úkol nedokončíte.Týmto spôsobom vás to bude baviť,lebo na konci dostanete odmenu ktorá vás uspokojí a to vás udrží v snahe pokračovať.

3.Prestať s fastfoodom

Snažte sa zamestnať sa nejakou činnosťou v tej dobe,kedy ste mali vo zvyku chodiť stánku pre rýchle jedlo.Viem že ak človek pracuje celý deň,k tomu sa nepravidelne stravuje tak naňho doľahne hlad.Snažte sa to ale vyriešiť zdravšou alternatívou.Hrsť orechov,ovocie,jogurt alebo nejakou drobnosťou ktorú si pripravíte doma a zaženie vám hlad a chuť na nezdravé potraviny.

4.HIIT(High Intensity Interval Training)

Intervaly sú najlepšou voľbou pre stratu tuku.Je to kombinácia intervalov s vysokou intenzitou s intervalmi nízkej intenzity,ktorá vám poskytne maximálny výkon pre maximálne výsledky.Na rozdiel od LISS(Low Intensity Steady State) kardia,ako je napr. beh na bežiacom páse,intervalový tréning jednoducho spáli viac kalórií počas tréningu a ešte aj dlho po ňom.Najlepšie na ňom je že ušetríte hodiny a hodiny nudného kardia pretože je to zábava.Môžte zvoliť švihadlo,pás,stepper,schody alebo čokoľvek čo vás baví.Na začiatok môžte zvoliť pomer 20:40.20 sekúnd budete makať v max tempe a 40 sekúnd pôjdete v miernom. Časom vaša výkonnosť bude stúpať a môžte si tento pomer upraviť.

5.Silový tréning

Či ste žena alebo muž,silový tréning je pre spaľovanie tuku proste najlepší spôsob.Svaly sú veľkým spotrebiteľom energie,čím viac ich máte,tým viac energie ktorá je ukrytá v tuku spálite.Ženy si myslia že pravidelným silovým tréningom budú vypadať ako muži,ale to nieje bez podporných látok a dopingu možné.Práve naopak získajú symetricky peknú a pevnú postavu za ktorou sa určite otočí nejeden muž.;)

Zdroj:https://www.exerciseguidelines.info/

Antonio

Antonio

New Letter

Kategórie článkov

CLOSE

Kategórie produktov

Add to cart